Lineup Animation click or swipe
  • 11:00
  •  
  • 11:30
  •  
  • 12:00
  •  
  • 12:30
  •  
  • 13:00
  •  
  • 13:30
  •  
  • 14:00
  •  
  • 14:30
  •  
  • 15:00
  •  
  • 15:30
  •  
  • 16:00
  •  
  • 16:30
  •  
  • 17:00
  •  
  • 17:30
  •  
  • 18:00
  •  
  • 18:30
  •  
  • 19:00
  •  
  • 19:30
  •  
  • 20:00
  •  
  • 20:30
  •  
  • 21:00
  •  
  • 21:30
  •  
  • 22:00
  •  
  • 22:30
  •  
  • 23:00

























  • Hosted by VILLAIN
  • FIRELITE 11:00 - 12:00
  • RANSOM 12:00 - 13:00
  • SYNTHSOLDIER 13:00 - 14:00
  • AUDIOTRICZ 14:00 - 15:00
  • TONESHIFTERZ 15:00 - 16:00
  • TNT 16:00 - 17:00
  • DEFQON.1 LEGENDS PRESENT: A DECADE OF DEDICATION 17:00 - 18:00
  • SUB ZERO PROJECT LIVE 18:00 - 18:30
  • DA TWEEKAZ 18:30 - 19:30
  • COONE 19:30 - 20:30
  • HEADHUNTERZ 20:30 - 21:45
  • THE Q-DANCE ENDSHOW 21:45 - 22:00

























  • Hosted by DL
  • OUTBREAK 11:00 - 12:00
  • THE STRANGERZ & FANATICS - DWX ANARCHY SHOWCASE 12:00 - 13:00
  • REQUIEM 13:00 - 14:15
  • D-STURB 14:15 - 15:30
  • PHUTURE NOIZE 15:30 - 16:45
  • UNRESOLVED 16:45 - 18:00
  • 20 YEARS OF ENDYMION LIVE 18:00 - 19:00
  • MISS K8 19:00 - 20:00
  • FURYAN 20:00 - 21:00
  • ANDY THE CORE 21:00 - 22:00
  • LUNA - EARLY SET 22:00 - 23:00
  • Hosted by text.timetable.hosts.blue.sunday
  • SOUND RUSH 13:00 - 14:00

























  • Hosted by DVB
  • STEVE HILL & X DREAM 11:00 - 12:30
  • JOWAN 12:30 - 13:30
  • TUNEBOY 13:30 - 14:30
  • DJ THE PROPHET 14:30 - 15:30
  • DONKEY ROLLERS 15:30 - 16:00
  • JOSH & WESZ 16:00 - 18:00
  • TONESHIFTERZ & NITROUZ 18:00 - 19:30
  • ZAZAFRONT LIVE 19:30 - 20:00
  • DAVIDE SONAR 20:00 - 21:00
  • SUAE & PULSAR 21:00 - 22:00
  • B-FRONT - RAW SET 22:00 - 23:00

























  • Hosted by D
  • OPERATION PHOENIX 11:00 - 12:00
  • PROJEKT 32 12:00 - 13:00
  • KEVIN HUCKER & RADRZ 13:00 - 14:00
  • DILLYTEK - ALBUM SHOWCASE 14:00 - 15:00
  • WILDFYRE 15:00 - 16:00
  • HEKTIC & SERATONIA 16:00 - 17:00
  • WARCHIEFZ 17:00 - 18:00
  • ARCHETYPEZ 18:00 - 19:00
  • MISTORTION 19:00 - 20:00
  • LILITH 20:00 - 21:00

























  •  
  • CANTOSIS 11:00 - 12:00
  • ANDREW JAMES 12:00 - 13:00
  • BENNETT & CAYZA 13:00 - 13:45
  • ARBEE & CHEVALINO 13:45 - 14:30
  • AMBER SAVAGE & YOSHI 14:30 - 15:15
  • DYNAMIX 15:15 - 15:45
  • NERVOUS & MATRIX 15:45 - 16:30
  • JOHN FERRIS & BEXTA 16:30 - 17:15
  • NIK FISH & JUMPING JACK 17:15 - 18:00
  • DAVE PSI 18:00 - 19:00
  • ALADDIN 19:00 - 19:45
  • CHESTER & SPELLBOUND 19:45 - 21:00